Disney Destination komt zaterdag 20 september naar de Eemshaven
Volgens bronnen gaat het nieuwste schip van Disney, de Disney Destiny in de nacht van 19 op 20 september overgevaren worden naar de Eemshaven. Rond 14.30 wordt op zaterdag 20 september de passage bij Emden verwacht.
De Disney Destiny is de afgelopen jaren gebouwd op de Meyer Werft in Papenburg. Er kunnen ongeveer 4000 passagiers op en de motor vaart op LNG.
In de Eemshaven zal het schip afgebouwd worden en vaart dan richting Amerika. Op 20 november zal de eerste cruise zijn vanuit Fort Lauderdale.
https://disneycruise.disney.go.com/en-eu/ships/destiny/
Over de auteur
Wat we doen
Eemshaven.info is een businessplatform voor ondernemers die geïnteresseerd zijn of deel uitmaken van de ontwikkelingen in en rond de regio Eemsdelta. Wij richten ons hierbij specifiek op de ontwikkelingen in en rond de beide havens in dit gebied.